خرید حضوری ریسه

خرید ریسه نوری

این حقیقتی جهانی است که فضای هر خانه می تواند تا حد زیادی تحت تأثیر نوع نور قرار گیرد! این یکی از دلایل اساسی است که چرا ما ریسه های LED مختلفی را در محدوده محصولات خود قرار داده ایم. ریسه های LED نه تنها منبع بزرگی از نور ثانویه را فراهم می کنند، بلکه می توانند نور های رنگارنگ را به اتاق اضافه کنند و بسته به موقعیت مناسب حال و هوا را تغییر دهند. اما خرید حضوری ریسه کار آسانی نیست.

معمولاً از ما سوال می شود که چرا ریسه های LED قیمت نسبتا گرانی دارند. مانند هر چیزی، همه ریسه های LED با کیفیت یکسان ایجاد نمی شوند. تفاوت های چشمگیری در کیفیت تراشه ها، مقاومت ها و پوشش ها وجود دارد که هزینه های تولید متفاوتی را منجر می شوند. به زبان ساده، ریسه نوری ال ای دی مورد گرچه در ظاهر قیمت بالاتری دارد، اما در نهایت منجر به صرفه جویی مالی می شود.

از آنجا که هر نوع ریسه کاربرد متفاوتی دارد، هیچ پاسخ مستقیمی برای انتخاب بهترین نوع ریسه وجود ندارد. این موضوع اهمیت خرید و انتخاب ریسه نوری را نشان می دهد. همچنین، تنوع محصولات ریسه های نوری ممکن است انتخاب را برای مشتریان سخت کند. به همین دلیل، بسیاری خرید حضوری را ترجیح می دهند. برای کمک به شما در انتخاب بهترین گزینه، این مقاله برای کمک به شما در یافتن بهترین ریسه های نوری LED منتشر کرده ایم.

 

فهرست محتوا

ریسه نوری حضوری

خرید ریسه حضوری

خرید اینترنتی چند سالی است که در کشور ما بسیار رواج یافته است. نه تنها کلان شهر ها، بلکه شهرهای کوچک تر و حتی روستا ها هم امروزه مجهز به اینترنت هستند. بنابراین، بسیاری از خرید ها به صورت اینترنتی انجام می شوند. اما آیا همه محصولات را می توان از طریق اینترنت خرید؟ آیا بهترین خرید تمام محصولات به صورت اینترنتی انجام می شوند؟ مسلما اجناس گوناگون، شرایط مختلفی دارند. یکی از این محصولات خاص، ریسه های ال ای دی هستند. انتخاب ریسه مناسب کار آسانی نیست. زیرا کاربرد ریسه های نوری بسیار گسترده هستند. از فضای بیرونی تا درونی. از سقف آشپزخانه تا زیر کابینت. از بالای تخت تا زیر پله. هرکدام از این فضاها، ریسه مناسب خود را می طلبد. ریسه نامناسب اگر در بهترین پروژه هم به کار رود، نتیجه مناسب حاصل نمی شود.

بیشتر بخوانید
معرفی نرم افزارهای طراحی نورپردازی و روشنایی

با توجه به متن بالا، برای انتخاب بهترین گزینه، نیاز به مشورت با کارشناسان فروش و یا فروشندگان صادق و مطلع است. بنابراین، مهم است که ریسه خود را از کجا تهیه می کنید. زیرا توصیه ها و پیشنهاد های فروشنده بر تصمیم شما تاثیرگذار است. شاید حتی نیاز باشد مشاور پروژه، طرح شما را وارسی کند و سپس ریسه مناسب را تعیین کند. اکنون سوال پیش می آید که خرید حضوری ریسه را در کجا انجام دهیم؟

شعب مختلف لوپ لایت

شعب مختلف لوپ لایت در تهران و یزد به صورت حضوری آماده ارائه سرویس به هم وطنان عزیز می باشند. انواع ریسه های نوری کم ولتاژ و با ولتاژ بالا شامل ریسه های ای ام دی، ریسه های سی او بی و ریسه های نئون فلکس را می توانید در خرده فروشی های لوپ لایت تهیه کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد محصولات، و یا نیاز به مشاوره برای خرید مناسب، و حتی نیاز به دریافت پیشنهاد طرحی برای فضای خود، به یکی از شعب زیر مراجعه فرمایید تا کارشناسان فروش لوپ لایت بهترین سرویس را به شما ارائه دهند.

دفتر مرکزی تهران

استان تهران – لاله زار نو، بالاتر از چهار راه منوچهری مرکز تجاری سبحان طبقه سوم شماره ۳۱۳

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۷۶۵۰۰۰

فروشگاه لاله زار شمالی (اریس لایتینگ)

تهران لاله زار نو ، بالاتر از چهار راه منوچهری مرکز تجاری سبحان طبقه همکف شماره ۳۰

تلفن تماس :

  • ۰۲۱۶۶۷۶۱۳۸۲
  • ۰۲۱۶۶۷۶۱۳۵۴
  • ۰۲۱۶۶۷۶۱۳۶۱
  • ۰۲۱۶۶۷۶۱۳۷۵

 

فروشگاه لاله زار جنوبی (لوپ لایت)

تهران- لاله زار جنوبی، پاساژ بوشهری طبقه همکف شماره ۵۵

بیشتر بخوانید
چه دمای ریسه ال ای دی باید انتخاب شود

تلفن تماس : ۰۲۱۳۳۹۱۶۶۳۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست